فروش ظروف پلاستیکی
خانه / بطری / شرکت پخش بطری نیم لیتر

شرکت پخش بطری نیم لیتر

شرکت پخش بطری نیم لیتری، این محصولات را در بهترین کیفیت ها برای استفاده در خط تولید مایعات و سیالات متنوع ارائه می دهد و در واقع این نوع کالا ها بر اساس استاندراد های بین المللی و در بالاترین کیفیت ها تولید می شوند. بطری های نیم لیتری به واسطه شکل ظاهری مناسب که از آن خود می نمایند، معمولاً بسته بندی کردن تمامی مایعات ظرفشویی و سم های کشاورزی قابلیت استفاده را از آن خود می کنند.

شرکت پخش بطری نیم لیتر

اطلاعاتی مربوط به بطری نیم لیتر

اطلاعاتی مربوط به بطری نیم لیتر بطری ارزان درجه یک یکی از بهترین ظروف برای بسته بندی کردن مایعات و سیالات مختلفی تولیدی می باشد که در واقع بر اساس سایز و اندازه های مختلفی که این محصولات به خود اختصاص می دهند، کاربرد های متنوعی نیز دارند.

برای تولید بهترین بطری ارزان قیمت از مواد اولیه پلی اتیلن استفاده می‌ شود که این محصولات بتوانند در برابر عوامل جوی مختلف و همچنین ضربات احتمالی مقاومت لازم را داشته باشند.

بطری درجه یک در سایز و اندازه های مختلف معرفی می گردد که در این میان مدل های نیم لیتری کاربردهای ویژه را به خود اختصاص می دهند و در واقع از آنها در بسته بندی کردن انواع سم ها، بسته بندی کردن مایعات ظرفشویی، بسته بندی کردن مایعات شیشه شوی و غیره استفاده می شود.

بطری پلاستیکی بزرگ و کوچک از نظر قطر دهانه و شکل ظاهری با یک دیگر تفاوت های بسیاری دارند و در واقع خریداران در بازار باید به این موضوع توجه نمایند. به عنوان مثال بطری سم در دهانه های ۲۸ و همچنین در دهانه های ۴۵ معرفی می شوند که امکان استفاده از آنها برای بسته بندی کردن سموم کشاورزی و شیمیایی مختلف دیده می شود.

قیمت بطری نیم لیتر

قیمت بطری نیم لیتر قیمت بطری نیم لیتری عرضه شده به بازار تحت تاثیر پارامتر های بسیار زیادی قرار می گیرد و همان طور که اشاره کردیم این محصولات از نظر شکل ظاهری مخصوصاً از نظر قطر دهانه با یکدیگر تفاوت های بسیار زیادی دارند و تمامی این موارد در تعیین قیمت آنها تاثیر گذار می باشند.

قیمت بطری نیم لیتری همانند دیگر محصولات و کالاهای عرضه شده در بازار رابطه مستقیم با شکل عرضه این نوع کالا ها دارد و در واقع تولید‌ کنندگان برای محصولاتی در کیفیت های بهتر و قیمت‌های پایین‌تر در حال حاضر از روش های فروش الکترونیکی استفاده می نمایند تا از این طریق بهترین کالا ها را در اختیار مصرف‌ کنندگان واقعی خود قرار دهند.

قیمت بطری نیم لیتری در مقایسه با دیگر بطری های موجود در بازار مناسب تر اعلام می شود، به همین دلیل این نوع کالاها امروزه جایگزینی مناسب برای انواع قوطی های فلزی می باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت تولیدی آراد پلاستیک
 مدیر عامل شرکت :آقای بازگیر
مشاور مشتریان:09189894678
آدرس کانال: aradplastici@
آدرس آی دی اینستاگرام: aradplastic@
پست الکترونیکی: info@aradplastic.ir

مطلب پیشنهادی

پخش کننده بطری۲۵۰ سی سی

بطری250 سی سی یکی از محصولات بسیار باکیفیتی می باشد که می توانیم با کمک آن به خریدی عالی دسترسی پیدا کنیم. این محصولات توسط نمایندگی های معتبر ارائه می شوند. در

پاسخی بگذارید