فروش ظروف پلاستیکی
خانه / درب بطری پت / صادرات درب و دستگیره بطری پت (سایز ۲۸-۴۵)
دستگیره بطری دهانه 45

صادرات درب و دستگیره بطری پت (سایز ۲۸-۴۵)

صادرات درب و دستگیره بطری پت سایز ۲۸ و ۴۵ میلیمتر با قیمت ارزان و کیفیت عالی به کشور های افغانستان و پاکستان و عراق و ترکمنستان و کشور های دیگر توسط شرکت آراد پلاستیک انجام می شود، چنانچه شما می خواهید با قیمت مناسب و به صورت مستقیم درب و دستگیره خریداری کنید این شرکت بهترین گزینه می باشد.

یکی از گزینه ها برای صادرات درب و دستگیره بطری پت به کشور افغانستان و عراق قیمت ارزان می باشد، شرکت آراد پلاستیک با ارائه توانایی و شناخت بازار توانسته است درب و دستگیره پلاستیکی در سایز ۲۸ و ۴۵ میلیمتر در رنگ بندی های متنوع را با ارزان ترین قیمت تولید کند و برای عرضه در بازار های بین المللی آماده سازی کند.

این شرکت از جمله شرکت های معتبر در زمینه تولید درب و دستگیره پت یا پلاستیکی می باشد که تاکنون تواسنته سابقه درخشانی در زمینه صادرات درب و دستگیره بطری پلاستیکی داشته باشد و به کشور های عراق و افغانستان صادرات داشته باشد.

درب بطری نوشابه

درب و دستگیره بطری

انواع درب و دستگیره بطری پت(سایز ۲۸-۴۵)

درب و دستگیره بیشتر برای بطری های پلاستیکی پت استفاده می شود تا مصرف کننده نوشیدنی های مختلف اعم از دوغ و نوشابه و سایر نوشیدنی ها در زمینه بلند کردن راحت باشند، درب و دستگیره سایز و مدل های مختلفی دارد که بیشترین فروش از نظر تحلیل کالای صادراتی متعلق به درب و دستگیره سایز ۲۸ و ۴۵ میلیمتر در رنگ های بندی های مختلف می باشد.

  • درب چتری آب بند سایز ۲۸
  • درب چتری گازبند سایز ۲۸
  • دستگیره دهانه ۲۸
  • دستگیره دهانه ۴۵
  • درب فیلیپ تاپ اردکی ۲۸
  • درب فیلیپ تاپ خروسی ۲۸
  • درب قیف دار آسان ریز ۲۸
  • درب قیف دار آسان ریز ۴۵

انواع درب بطری نوشابه

درب و دستگیره بطری پت

صادرات درب و دستگیره بطری پت توسط شرکت آراد پلاستیک

آراد پلاستیک از بزرگترین تولید کنندگان و عرضه کنندگان درب و دستگیره پلاستیکی ۲۸ و ۴۵ با قیمت
رقابتی و کیفیت بسیار عالی می تواند نیاز بازار های خارجی کشور های افغانستان و ترکمنستان و عراق
و کشور های اطراف را تامین کند.

این شرکت در حال حاضر توانسته مشتریانی که از این کشور ها با مشاورین فروش این شرکت تماس گرفته توانسته نیاز آن ها را اعم از قیمت رقابتی و کیفیت عالی تامین کند و به این کشور ها صادرات داشته باشد.

از نظر آمار صادراتی درب و دستگیره پلاستیکی(پت) سایز ۲۸ و ۴۵ بیشترین آمار را داشته است، شما می توانید با کار کردن بر روی این بازار های خارجی برای درب و دستگیره پت بیشترین فروش و سود را داشته باشید و بهترین فرصت برای صادرات این سری از محصولات می باشد.

درب و دستگیره بطری پت

تولید کننده درب و دستگیره پلاستیکی

بهترین راه برای شناختن یک تولید کننده درب و دستیگره پلاستیکی این می باشد که شرکت سابقه خوبی در زمینه فروش و صادرات داشته باشد و اینکه بتواند با کیفیت متناسب درب و دستگیره با قیمت ارزان برای مشتریان تامین کند.

تولید کننده های درب و دستگیره پلاستیکی در ایران بسیار زیاد می باشند اما بسیاری از آن ها هستند که با مواد آسیابی درجه دو درب و دستگیره ها را به فروش می رسانند، بنابراین اگر می خواهید بهترین خرید صادراتی را داشته باشید باشید اول باید به قدمت و سابقه شرکت دقت داشته باشید و همین مورد می تواند به شما کمک کند تا انواع درب و دستگیره بطری پلاستیکی را با قیمت رقابتی خریداری کنید.

درب شورت نک دهانه 18

درب فیلیپ تاپ

فروش و صادرات درب شورت نک

درب شورت نک دهانه ۲۸ و ۳۰ میلیمتر برای بطری های پلاستیکی استفاده می شود و در رنگ بندی های با قابلیت درج لوگو در تیراژ بالا امکان پذیر می باشد، برای خرید و فروش و صادرات درب شورت نک و نرمال تک می توانید با مشاورین فروش شرکت آراد پلاستیک در ارتباط باشید.

درب فیلیپ تاپ سایز 28

قیمت روز درب فیلیپ تاپ اردکی و خروسی سایز ۲۸

درب فیلیپ تاپ اردکی و خروسی سایز ۲۸ میلیمتر از درب هایی است که بیشتر برای بطری های شامپو و سس قابل استفاده خواهد بود، درب فیلیپ تاپ طبق تصویر زیر از نوع درب هایی می باشد که می تواند گزینه مناسبی برای صادرات باشد.

دستگیره بطری سایز 45

دستگیره بطری سایز 28

نمایندگی فروش دستگیره بطری پت سایز ۲۸ و ۴۵

دستگیره بطری محصولی است که در زیر درب قرار می گیرد و مصرف کننده ای که از بطری استفاده می کند به راحتی می تواند بطری را بلند کند و این برای شرکت هایی تولیدی نوشیدنی می تواند گزینه خوبی باشد که با بسته بندی زیبا و راحت نوشیدنی های خود را به بازار عرضه نمایند.

درب آسان ریز دهانه 28

لیست قیمت درب آسان ریز قیف دار سایز ۲۸ و ۴۵

درب آسان ریز از درب هایی می باشد که بیشتر برای بطری های پلاستیکی روغن قابل استفاده می باشد، این نوع درب های پلاستیکی در سایز های ۲۸ و ۴۵ میلیمتر تولید می شود و می تواند جذابیت بالایی را به بسته بندی روغن های خوراکی شما با بطری های پلاستیکی پت بدهد و شما بتوانید با این نوع بسته بندی شیک و زیبا فروش بالایی را داشته باشید.

درب آسان ریز سایز 45

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت تولیدی آراد پلاستیک
 مدیر عامل شرکت :آقای بازگیر
مشاور مشتریان:09189894678
آدرس کانال: aradplastici@
آدرس آی دی اینستاگرام: aradplastic@
پست الکترونیکی: info@aradplastic.ir

مطلب پیشنهادی

فروش درب بطری پت

سایت فروش درب بطری پت

فروش درب بطری پت ۲۸ و ۴۵ میلیمتر همراه با دستگیره آن ها در رنگ …