فروش ظروف پلاستیکی
خانه / درب بطری پت / درب بطری نوشابه / قیمت عمده درب بطری نوشابه در ایران
درب بطری نوشابه

قیمت عمده درب بطری نوشابه در ایران

درب بطری نوشابه در رنگ های متنوع در ایران به صورت عمده با ارزان ترین قیمت خرید و فروش می شود، جهت خرید انواع درب بطری نوشابه می توانید از طریق این سایت فروشگاهی آراد پلاستیک اقدام کنید.

درب بطری نوشابه در مدل و رنگ های متنوع تولید می شود که اگر می خواهید با انواع درب های پلاستیکی آشنا شوید با همراه باشید.

انواع درب بطری نوشابه

انواع درب بطری پلاستیکی نوشابه

  • درب معمولی ۲۸ کد ۱
  • درب معمولی ۲۸ کد ۲
  • درب ۲۸ چتری کد ۳
  • دستگیره ۲۸

درب های بطری های نوشابه در رنگ بندی های متنوع تولید می شوند و قیمت عمده از طریق اینترنت همان قیمت تولید کننده می باشد.

جهت خرید و سفارش عمده انواع درب بطری پلاستیکی و دستگیره پلاستیکی می توانید از طریق این سایت با مشاورین فروش این سایت تماس حاصل نمایید.

درب و دستگیره بطری

تولید درب بطری نوشابه

برای تولید درب بطری نوشابه یا دوغ یا محصولات دیگر از دستگاه های تزریق پلاستیک استفاده می شود، درب بطری های نوشابه در بازار به درب چتری از نوع آب بند و گازبند معروف می باشد در سایز ۲۸mm تولید می شود و برای بطری های پت با سایز دهانه ۲۸ مناسب می باشد.

وزن درب بطری پت چتری حدودا ۳ گرم با مواد درجه یک بدون ذره ای قاتی با مواد آسیابی که همین دلیل سبب می شود تا درب با بهترین کیفیت و شفافیت عالی تولید شود و همین عامل باعث شده تا خیلی از مشتریان فکر می کنند که قیمت شرکت آراد پلاستیک بالاتر از بقیه شرکت ها هست، در صورتی که اینطور نیست بلکه شرکت های دیگر از مواد آسیابی و با وزن کمتر درب را ترزیق می کنند و همین عامل باعث میشه قیمت پایین تری را بدهند و بازار را خراب کنند.

قیمت فروش درب بطری پت نوشابه

درب بطری نوشابه که در سایز ۲۸ میلیمتر تولید می شود و در دو نوع گازبند و آب بند قیمت های متفاوتی خواهد داشت و بنا به قیمت مواد اولیه نوسان خواهد داشت، قیمت مواد اولیه آن هم به قیمت دلار بستگی خواهد داشت.

برای صادرات درب و دستیگره بطری پت به کشور های عراق و افغانستان و سایر کشور ها که آراد پلاستیک سابقه زیادی در این زمینه داشته است می توانید قیمت خوبی را از مشاورین شرکت آراد پلاستیک استعلام بگیرید.

دستگیره بطری دهانه 45

صادرات درب بطری پت

صادرات درب بطری و دستگیره بطری سایز ۲۸ و ۴۵ از ایران به عراق و افغانستان این روز ها بسیار افزایش پیدا کرده است، جهت صادرات به این کشور ها فرصت را از دست ندهید و با بازاریابی بر روی این کشور ها صادرات داشته باشید.

درب و دستگیره بطری

فروش عمده دستگیره بطری پت

دستگیره بطری پت دهانه ۲۸ و دهانه ۴۵ به صورت عمده با وزن و کیفیت عالی و قیمت استثنایی توسط مجموعه تولیدی آراد پلاستیک به فروش خواهد رسید، جهت خرید و ثبت سفارش با مشاورین فروش این شرکت تماس بگیرید.

دستگیره بطری پت در زنگ های متنوع و سفارشی تولید می شود که شما می توانید هر رنگی که می خواهید را سفارش بدهید تا ما برای شما با کمترین زمان ممکن آن را برای شما تولید کنیم و برای شما به هر شهری از ایران ارسال خواهیم کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت تولیدی آراد پلاستیک
 مدیر عامل شرکت :آقای بازگیر
مشاور مشتریان:09189894678
آدرس کانال: aradplastici@
آدرس آی دی اینستاگرام: aradplastic@
پست الکترونیکی: info@aradplastic.ir

مطلب پیشنهادی

صادرات درب 28 میلیمتر چتری

صادرات درب ۲۸ میلیمتر چتری کد ۳

صادرات درب ۲۸ میلیمتر چتری کد ۳ در ایران به چه کشور هایی انجام می …